21 Kasım 2013
Yorum Yap
#2124917

Vodafone Telefonun Garantisi Olduğu Halde Yapmadı!

Ordu Fatsa'da bulunan Vodafone bayii DY iletişimden Samsung marka cep telefonu aldım telefon kapandı ve açılmadı . Servise gönderdiler yapılmadan geri geldi . Sebebini sorduğumda 200 lira masrafı var, siz kabul etmediğiniz için yapılmadı iade edildi dediler. Bunun üzerine bende garantisini hatırlattım ama genede ücretini ödemediğim taktirde yapılmayacağı söylendi. Bende Tüketici heyetine başvurdum heyetten benim lehime karar çıktı onlara da iletildi ve buna rağmen telefonum yapılmadı .

Kadir 71 Okunma

Cevaplar

  • Kadir24 Kasım 2013

    Benim şikayetim vodafone hattımla ilgili değil Ordu Fatsa'da bulunan vodafone DY iletişim adlı bayii ile ilgili oradan almış olduğum telefonum arızalandı ve garantisi olduğu halde benden 200 tl ücret talep edildi ve bayinize gittim bana yardımcı olmadılar olmamaktada ısrarlılar.

  • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler