11 Mayıs 2013 #1792280

Vodafone Telefonumun Başka Numaraya Yönlendirilmesi!

Telefon ayarlarımı kontrol ederken, numaramın ulaşılamadığında 0546350*** numaralı telefona yönlendirildiğini fark ettim. Tanımadığım bu numaranın nasıl kaydedildiğini bilmemekle birlikte değiştirmeye/silmeye/iptal etmeye çalıştım fakat bu işlemin operatör tarafından desteklenmediğine dair uyarı aldım. Numaranın kullanılmadığını öğrendim ayrıca Vodafone bilinmeyen numaralar servisinden de aynı bilgiyi aldım.


Gördüğüm kadarıyla bu numara için daha önce de bildirim yapılmış. Bildiğiniz gibi yeni nesil telefonlarda şahsi, maddi, manevi birçok özel bilgilerimiz mevcut. Kötü niyetli kişiler tarafından bu bilgilerin kullanılmasını önlemek üzere bir çalışma yaparak açıklamanızı bekliyorum.

Orhan 1.384 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,0 53250***** numaralı hattınızda tanımlı bulunan yönlendirmenizi, cihazınızın ilgili menüleri üzerinden yada ##002# şeklinde tuşlama yolu ile iptal edebileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön