28 Mart 2014 #2371464

Vodafone Telefonum Mobil TV Aboneliğini Desteklemiyormuş!

Vodafone hattıma sürekli Mobil TV mesajları gönderdi.Mesajlarda android Mobil TV uygulama linki ve 5 tl karşılığında standart paket, 7.5 tl karşılığında süper paket yazıyordu.Mesajla gelen linkten android telefonuma Vodafone Mobil TV android uygulamasını yükledim.Uygulama sorunsuz yüklendi.Uygulama da süper paketi seçtim ve 7.5 tl hattımdan ödeme gerçekleşti fakat abonelikten sonra kanallar açılmadı.


Müşteri hizmetleri ''Telefonunuz desteklemiyor; ücret iadesini de yapmıyoruz dedi.Telefon desteklemiyorsa müşteriyi paket abonesi yapamazsınız.Hiç kimse böyle aboneler üzerinden haksız kazanç elde edemez.Alamadığım hizmet karşısında iade yapmayan Vodafone hakkında yasal haklarımı kullanacağım.

Mustafa 182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön