07 Ağustos 2013

Vodafone Telefonum Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Bursa ilinde Bulunun Anatolium AVM 'de Vodafone bayinden bir yıl önce hattımla birlikte Vodafone marka cep telefonu aldım . Altı ay geçmeden çeşitli arızalar oluştu. 22.07.2013 tarihinde aynı bayiye giderek telefonumu garanti servisine göndermek üzere teslim ettim. Ancak bayiden telefonun durumun soruyorum bilmediklerini söylüyorlar.


Elimdeki Telpa Servis Cihaz bildirim formundan internetten sorguluyorum cihaz kayıtlı gözükmüyor. Neticede ne oldu ne bitti haber alamıyoruz. İkame telefon istiyorum 30 iş gününden sonra verileceğini söylüyor görevli. Cihaz bildirim formuna bile imza atmamışlardı . Tekrar götürüp imzalattım , ama bu seferde oradaki bayan kase basmadı. IMEI no: 35***85.

Ömür 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınızın 02.08.2013 tarihinde kargoya teslim edildiği bilgisine ulaşıldığını belirtmek isteriz. Cihaz ile ilgili tüm gelişmeleri www.teleservice.com.tr cihazımın durumu sayfasından takip edebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön