15 Şubat 2013

Vodafone Telefonum Çekmiyor!

Ben Aydın'ın Kuyucak ilçesinin Taşoluk Köyü'ne öğretmen olarak atandım. Fakat bulunduğum köyde Vodafone çekmiyor. Bunu 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerine söylememe rağmen , durum araştırması yaptıklarını ve orada çektiğini söylediler ve köyün hiç bir noktasında kesinlikle telefon çekmiyor.


Başka bir operatöre geçmek istediğimi söylediğimde bana 100 liranın üstünde cayma bedeli çıkardılar. Bende ya bu cayma bedelini iptal edin ya da köye bir direk dikin dediğimde köyünüzde çekim alanı var diyorlar. Kesinlikle Vodafone a inancımı yitirdim.

Bilgen 81 Okunma

Cevaplar

 • Bilgen26 Mart 2013

  çözemediniz! ben en büyük operatöre geçtim

 • Bilgen17 Şubat 2013

  tam 2 kere vodafone müşteri hizmetlerini aradım. bana orada bu yıl yeni bir baz istasyonu kurmayı planlıyoruz dediler. hangi ay olduğunu sorduğumda cevap vermediler. peki ben aylarca direk dikilmesini bekleyip aylık 35 lira vermeye devam mı edeceğim?

 • Bilgen17 Şubat 2013

  sonuç? ben çekmeyen hattım için para mı ödeyeceğim, yoksa cayma bedeli mi ödeyeceğim

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön