08 Nisan 2014

Vodafone Telefonu Ücretli Tamir Ediyor!

Vodafone faturaya ek aylık 15 tl Vodafone Blade V cep telefonu aldım.Alalı henüz 30 gün olmuşken ilk kez farklı hattımı takmak istedim. Hattımı taktım ve kullandım. Ardından diğer hattımı taktığımda telefon kabul etmedi. Ardından en yakın bayiye sordum ve garantiye yollamam gerektiğini söylediler. Garantiye yolladım ve yirmi gün sonra geldi.Garanti telefonunum kullanıcı hatası fiziksel hasar tespit edildiğini söyledi.Fakat hiçbir fiziksel hasar kullanmadığımı belirtmek istiyorum.Benden telefonu tekrar gönderip ücretli tamir edileceğini söylediler.

Abdurrahim 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön