20 Şubat 2013

Vodafone Telefonlarımıza El Koydular!

2 yıldır Vodafone sahte evraklar ile hattımız taşımış ve imza bölümünü kendileri imzalamışlar. 2 yıldır soruyorum bu nedir diye. Biz diyorlar sizin ödediğiniz faturaları geriye ödedik. İyi de bu sahteciliği kim yaptı. eee o bayi hatası. demekki. ileride kapımıza haciz memurları dayanırsa. Bayi hatasından dolayı geldik. evinizi haczediyoruz da derler artık. en son aradılar vodafone merkezden . hatalarını kabul ettiler. vermedikleri telefonu verecek oldular .

Bayi telefon açmış suçlu benim sanki. Sahte evrakları ben düzenledim. Başkasının adına ben imza attım. telefonlara ben el koymuşum gibi , evrakta sahteciliği ben yapmışım beni sorguya çekiyor . Dedim telefonunda senin olsun.

Rauf 48 Okunma

Cevaplar

 • Rauf22 Şubat 2013

  cok titizsiniz farkındayım. sahte evrak düzenlersiniz müşterilerinizin yerine sizler imza atarsınız. telefon kampanyasından gelecek telefonlara el koyarsınız. cok titizsiniz sizler. sonra bunlar olduktan sonra vayyy efendim biz onların kulaklarını çektik bir daha söz verdiler böyle bir şey yapmıcaklar dersiniz. neymiş ufak bir bayi hatası. evrakta sahtecilik yaptınız ufak bir bayi hatası ne demek .

 • Rauf22 Şubat 2013

  madem fatura ödenince herşey güllük gülüstanlık oluyor. diğer sahte evrak düzenleyip hat taşıma yaptığınız ibrahim D... ve Ayşegül B..... kişilerininde faturalarını geriye ödeyin. hadi buna da cevap verin görelim. istedik faturaların geri ödenmesini ama kabul etmediniz. tüketici heyetinden elbet alıcaz bu fatura bedellerini.

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 21.02.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön