27 Ocak 2014 #2259506

Vodafone Telefondan İnternet Hizmetini Kullanamıyorum

Yaklaşık 2-3 gündür, telefonum 3G ve Edge bağlantıyı algılamasına rağmen, interneti kullanamıyorum. Hiçbir sayfa açılmıyor, internetle entegre hiçbir application çalışmıyor. İvedilikle çözüm üretilmesini talep ediyorum. (Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, ama mail attım)

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Ocak 2014

    27 Ocak akşamı Vodafone Bayii'ne gittim, APN ayarlarını oradaki arkadaş düzeltti, ve sıkıntım giderildi. Diğer taraftan 444 0 542'den müşteri hizmetlerine ulaşamadım gün boyunca, fakat şikayetvar.com'dan şikayet bıraktığımda direk geri dönüş yaptılar. Halbuki yardım tabından attığım maile geri dönüş yapmalarını beklerdim: vodafone ile ilgili bir sıkıntım olduğunda burada ifşa etmektense direk mail attığımda çözülmesini daha doğru buluyorum. Keza burada tüm şikayetlere geri dönüş yapıldı istatistiğinden daha çok şikayet sayısı önemli diye düşünüyorum. Saygılarımla

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön