11 Eylül 2013 #2005584

Vodafone Telefon Hattımdan Çift Tarife Ücreti Alıyor!

Temmuz ayı içinde Vodafone çağrı merkezinden arandım. Tarifemin süresi 06.08.2013 tarihinde dolmak üzere olduğundan. Bana yeni bir avantajlı tarife sunuldu. Bende bu yeni avantajlı tarifeyi kabul ettiğimi bildirdim. Ancak arayan arkadaş benim tarife süremin bitiminden 6 gün sonra geçiş işlemimi yaparak (yani 12.06.2012 tarihinde) faturama çift tarife ücreti yansıtılmıştır.


Böylelikle 35 TL gelmesi gereken fatura 65,50 TL gelmiştir. Arayan arkadaş bana tarife bitim tarihinden itibaren yeni tarifeye geçileceğini belirtmiştir. Bu görüşme, görüşme kayıtlarında mevcuttur. Lütfen bu yanlışlığın düzeltilmesini rica ederim. Aksi takdirde kurumsal hatlarımızda dahil 22 adet hattı başka operatöre taşıyacağım.

Faruk 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,tarafınızdan alınan onay ile işlemlerinizin sağlandığı tespit edilerek ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön