19 Eylül 2013 #2021019

Vodafone Telefon Gelecek Diye Oyalıyor!

Vodafone'un verdiği kontratlı iPhone4 8gb modelini almak için İstanbul-Kadıköy'de Özatalar Telekom'a sordum. Ellerinde telefon olduğunu ama önce abonelik geçişinin yapılması gerektiğini söyledi. Bunu söyleyen kişi adı:B. K. Ben telefonun kesin olarak teslim edileceği sözünü aldım.


Stok sorunu olmadığını, kendilerinde yoksa dahi diğer şubelerinden temin edeceklerini söylediler. Bu sözü aldığımdan başka bir operatörden Vodafone'a geçişimi yaptırdım. Tarih:29. 08. 2013. Sonraki hafta 03. 09. 2013'te hata geçişim yapıldı ve Özatalar'a gittim. O günden beri beni sürekli oyalıyorlar, telefon geldi gelecek diyorlar. Ben niye operatör geçişi yaptım telefon olmayacaksa? Mağdur bırakıldım.

Levent 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, Vodaofone Cep Merkezimiz tarafından tarafınıza aktarılan hatalı bilgilendirme olmadığı tarafımıza iletilmiş olup,stoklar ile sınırlı olması nedeni ile farklı bir işlem sağlanılamadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön