25 Kasım 2014

Vodafone Telefon Değişim Kampanyasından Yararlanamıyorum!

2,5 yıllık Vodafone kurumsal hat müşterisiyim. Temmuz ayında 12 aylık konuşma paketi taahhüdüm var. Bireysel hat müşteriler için yapılmış olan telefon değiştirme kampanyasından yararlanmak istiyorum fakat gerek Vodafone çağrı merkezi gerekse Vodafone mağazaları kurumsal müşteri olduğum için yeterli bilgilendirmeyi yapamıyor.


Kampanyaya katılabilmek için kurumsal hattımı iptal edip bireysel hat almam gerektiği söyleniyor. Ben 2,5 yıldır faturalarını düzenli olarak ödeyen bir müşteriyim ve operatörün uygulamış olduğu kampanyaların hiçbirinden kurumsal müşteri olduğum için faydalanamıyorum. Hat iptalini ve cayma bedelini kabul etmeme rağmen bununla ilgili hiç kimseden yardım alamıyorum.

Bahadir 230 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir25 Kasım 2014

    Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş Dikkatine ; Göndermiş olduğunuz standart cevap benim sorunumu çözmemektedir. Kopyala yapıştır yöntemiyle vermiş olduğunuz tüm cevaplar müşterilerinize ne kadar değer verdiğinizin bir göstergesidir. 14 yıldır cep telefonu kullanıyorum ve son 2,5 yıldır Vodafone müşterisiyim. Diğer operatörlerin müşterisine vermiş olduğu değeri sizin firmanızda maalesef göremedim. 22 Kasım cumartesi günü müşteri hizmetlerinize bırakmış olduğum bildirim ile ile ilgili 4 gün geçmesine rağmen hala bir geri dönüş sağlayamadınız. Çağrı merkezindeki arkadaşımız ukala bir şekilde beni azarlayarak şirketinizin 20 milyon müşterisi olduğunu ve bu sürecin normal olduğunu söyleyerek telefonumu yüzüme kapatmıştır. Gereğinin yapılmasını arz ederim...

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön