31 Mayıs 2014

Vodafone Telefon Ayarlarım Değişmiş

Ben Genç Avantaj tarifesi kullanıyorum, sabit ücret ile 500 dk konuşma, 5000 mesaj, facebook ve twitter da ücretsiz gezinme hakkı sağlıyor. 28/05/2014 tarihinde telefonuma bir yapılandırma mesajı geldi ve kabul ettim, bu yapılandırmayla telefon ayarlarım değişmiş ve internette gezinmem ücretli hale gelmiş ama bundan sadece Vodafone'un haberi var! Benim bu durumdan tesadüfi bir şekilde haberim oldu ve sonuçta 2 gün içinde 19 TL'lik ek bir fatura oluştu. Müşteri hizmetlerini 2 kere aradım fakat yardımcı olmadılar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Rıza 127 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,aynı konulu şikayetinize yönelik Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir.Aktarılan bilgilerin geçerli olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Rıza03 Haziran 2014

    3 gün geçmesine rağmen hiçbir gelişme olmadı

  • Vodafone Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön