13 Mayıs 2013 #1795501

Vodafone Telefon Arızası!

Telefonumu aldığım ilk günden beri sorun yaşıyorum. İlk gün kamera açılmıyordu ve kayıt yapmıyordu. Telefonumun değiştirilemeyeceğini, bu problemin normal olduğunu söyleyerek teknik servise yolladılar. kamera sorunu düzeldi ve 1 ay sonra tekrar aynı sorun yaşandı. Arama yaptığımda görüşmeyi bitir tuşu aktif olmuyor. Telefon kendi kendine arama yapıyor, görüşmelerde sesim karşı tarafa gitmiyor, geri dön tuşu takılıyor.


Sorun hala devam ettiği için tekrar servise gönderildi maalesef düzelen birşey yok. Telefonumun değiştirilmesini yine talep ediyorum ama ısrarla servise gönderiyorlar. Telefonu sattıklarında çok iyiydi sonrasında beyaz eşya gibi şans işi olduğunu söylemeleri ise bende güvensizlik uyandırdı.

Meltem 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu teknik servis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Teknik servis sürecinin tekrar başlatılması halinde talepleriniz iletilebilecektir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön