07 Mayıs 2013 #1784568

Vodafone Telefon Arızası!

Vodafone kampanyadan sıfır cihaz aldım ve cihazımı açıp kontrol etmemi istediler açıp kontrol ettiğimde cihazım arızalı çıktı bir haftadır serviste ve cihaz tamir görüyor neden orada açmama rağmen cihaz arızalı olmasına rağmen yenisi verilmiyor nasıl bir politika bir dünya para vereceğiz cihaz arızalı olacak hiç kullanımdan günlerce bekle ve tamirli cihaz gelsin sağol Vodafone...

Onur 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, kampanya kapsamında abonelerimizin beğenisine sunulan cihazlarda satış sonrası yaşanan herhangi bir teknik arıza durumunda tarafımızdan bir işlem gerçekleştirilememekte olup, konu ile ilgili teknik servis olan Teleservice Firmasıyla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön