16 Eylül 2014

Vodafone Telefon Arızalı.

Vodafone dan 08.09.2014 tarihinde Alcatel Onetouch idol2 telefon aldım yanında kılıf aldım bayide telefonu kılıfına takıp verdiler, 2 gün sonra telefonu şarja takmak istedim,verdikleri kılıftan dolayı şarj olmuyor, yanlış kılıf vermişler sonra telefonu kılıftan çıkardım ve telefonun ekranının yamuk olduğunu fark ettim, bayii ye götürdüm servise yolladılar ama verdikleri fiş üzerinden teknik servise ulaşamıyorum, kısaca yanlış kılıf veriyorlar ekranı kırık telefonu veriyorlar, servise yolluyorlar ama servise ulaşamıyorum ve Vodafone' un şikayet hattına da ulaşamıyorum.

Recep 176 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön