29 Ocak 2014 #2263705

Vodafone Teknolojiden Faydalandırmıyor!

Kurumsal abonesi olduğum Vodafone adlı operatörden şehir dışında bulunan çalışanımız için 10 ocak 2014 cuma günü yedek sim kart talebinde bulundum, hafta sonu olduğundan ancak pazartesi gönderebileceklerini ve 3 iş günü içerisinde elinde olacağı bilgisini verdiler.


17 ocak 2014 cuma günü sim kart 5 iş günü sonunda teslim edilebildi ancak gelen sim kart bozuk.


17 ocak günü tekrar sim kart talebi alındı, bedeli tarafımızdan olmak şartı ile en hızlı şekilde teslimi istendi fakat öyle bir prosedürleri maalesef yokmuş, bu sefer teslimat 28 ocak 2014.


Şimdi de sistemsel bir sorundan dolayı 26 saattir hat açımı gerçekleştirilemiyor. Sanırım Vodafone hala kara düzen çalışıyor.

Gufran 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön