06 Şubat 2014 #2278459

Vodafone Teknik Hatanın Faturasını Bana Çıkartıyor!

Vodafone limitini aşmayan tarife kullanıyorum. Daha önce 500 mb internet kotam dolduğunda 5tl karşılığında bana ek internet paketi tanımlanmıştı. Bu ay yine ek internet paketi tanımlamak istedim. Bakiye ek internet yazıp 7999'a gönderip, "5 tl'lik ek internet paketi almak için ekle yazıp 7999'a gönderin" cevabını aldım. Ekle yazıp gönderince "şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz" cevabını aldım. 10 dakika sonra "ek paket tanımlandı" mesajı aldım (ek internet değil). Ardından kullanmadığım halde sabah sabah bu ek paketin bittiği mesajı gelince tekrar ekle mesajı attım.Yine gerçekleştirilemiyor cevabı ve hemen sonra tanımlandı cevabı alıp 20 dk sonra kota doldu mesajı aldım. Kendiliğinden mesajlar geldi.

Eray 100 Okunma

Cevaplar

  • Eray14 Şubat 2014

    Şikayetimle ilgili sorunum çözülmemiş olup, GÖRSEL İSPATLARLA birlikte tüm detaylarıyla şu adreste anlatılmıştır : http://erayalakese.com/vodafonedan-nasil-sogudum/

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön