17 Eylül 2013 #2015234

Vodafone Tek Dönemde İki Fatura Gönderdi!

Vodafone kampanya servisimden eşimi aradılar geçenlerde. Kendisine yeni bir paket tarife kampanyası olduğunu bundan yararlanmak isteyip istemediğini sordular. Eşim ile aramızda konuşup karar vermek için zaman istedik görevliden. Yanlış hatırlamıyorsam aynı günde 3 kez falan arayıp tarife değişikliği onayını almaya çalıştılar.


Kampanya şartları makul geldiği için değişikliği onayladık. Ancak ay sonunda, hem önceki tarife hem de geçiş yaptığı tarifeye ait iki tutar da toplam olarak faturaya yansıtılmış oldu. Yani tek dönem içinde özet olarak iki kat fatura tebliğ ettirildi. Oysa ki tarife değişiklikleri, dönem sonunda yapılarak bu sorun yaşatılmayabilirdi. Teşekkürler Vodafone!

Murat 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Murat17 Eylül 2013

    Benim mesaj başlığım bu şekilde değildi. Editörler küçük bir değişiklik yapmışlar. Ancak konu çözümlenmez ise, o zaman sosyal medyada, daha önce kullandığım başlık ile olduğu gibi gündeme taşıyacağım konuyu.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön