03 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1777100

Vodafone Tek Bir Fatura İçin İki Ödeme Alındı!

Askerliğim sebebiyle ödeyemediğim faturamı 02.05.2013 tarihinde gece 02.00 sularında Telefon üzerinden kredi kartımla ödedim. Ancak ödeme alındığına dair herhangi bir bildirim yapılmadı üstelik hattım açılmadı. Sistemsel bir sorun olabileceğini düşünerek aynı günün sabahına kadar bekledim.


Sabah birisini aramak istediğimde ödenmemiş faturamdan dolayı hattımın kısıtlı olduğu bilgisi verildi ve tekrar ödeme yaptım. Ertesi gün (03.02.2013) kredi kartı hesap özetime baktığımda ise 103.50 TL'lik faturam için iki kere ödeme yapıldığını gördüm. Haksız yere 103.50 TL ödeme alındı. Bu tutarın banka hesabıma geri ödenmesini istiyorum.

Olcay 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 541678****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde yapılan ikinci ödemenizin sistemlerimize yansımadığı görülmüştür.Yapılan her iki ödemeniz kredi kartı ile gerçekleşmiş olması nedeni ile bankanızdan ödemenizi iptal edebileceğinizin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Olcay05 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili tarafıma henüz geri dönüş gerçekleştirilmemiştir.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler