02 Eylül 2013 #1989692

Vodafone Tatil Boyunca Çekim Sıkıntısı Yaşadım!

Vodafone kullanıcısı olarak tatilim boyunca neredeyse hiç internete giremedim ve konuşma yapamadım. Hem de tatilim Türkiye'nin en batı ve büyükşehir dahilindeydi (Bodrum, Fethiye)


Tüm arkadaşlarım internet ve görüşme ihtiyaçlarını tamamen karşılarken, ben Vodafone ile çoğu zaman tek bir sinyal bile alamadım. Üstüne, tatil dönüşü benim: dakikalarım çok hızlı gidiyor şikayetim üzerine inceleme talebim sonucunda faturanızı yanlış hesapladık, 15 TL ücret eklenmiştir diye dönüş oldu.


Az önce müşteri temsilcileri aradı ama sanki müşteriyi değil başka şeyleri temsil edercesine olumsuz bir tavırdaydı. Kullanamadan ödediğim paraları/hakkımı kim geri verecek peki?

Fatih 59 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Eylül 2013

    Memnuniyet ifade edebilecek hiçbir tavır tutum çözüm YOKTU.

  • Fatih03 Eylül 2013

    Hattının kötü çektiğini hatta bir faturalandırmayı bile doğru yapamadıklarını, standart kalıp gibi cevaplarla açıklamış oldular. Hiçbir gelişim umudu bile yok.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön