22 Temmuz 2013

Vodafone Taşınamayan Hat!

08.07.2013 tarihinde Maltepe Carrefour Park'taki Vodafone şubesine giderek hattımı taşıma başvurusunda bulundum. 6 gün içinde hattımın taşınacağı ve açılacağı söylendi. 6 gün geçince müşteri hizmetlerini aradım ve taşıma başvurusunun 10.07.2013 tarihinde yapıldığı 16.07.2013 tarihinde hattın açılacağı söylendi.


Dedikleri tarihte hattın açılmaması üzerine tekrar aradım ve 6 iş günü olması gerektiği 18.07.2013 tarihinde hattın açılacağı belirtildi. Şikayet olarak işlendi ancak hala şikayete cevap alamadım ve hattım taşınmadı. Eğer 24 saat içinde hattım hala açılmazsa, taşıma işlemini iptal edeceğim. İlgisiz,sorun olduğunu dahi haber verme gereği duymayan bu firmayla uğraşmanın anlamı yok.

Ezgi 45 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 554266****numaralı hattınız için gerekli işlemler sağlanmış olup,01.08.2013 tarihinde hattınıza ait taşıma işlemlerinin tamamlanıcağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ezgi27 Temmuz 2013

  Vodafone hala hattımın taşınması işlemini gerçekleştirmedi. Nüfus cüzdanı fotokopisinde sorun olmuş dediler, bir daha şubeye gittik ve gene işlemleri gerçekleşmiyor. Ancak buradan genel bir cevap yazsınlar, bildikleri başka bir şey yok.

 • Ezgi24 Temmuz 2013

  Vodafone a 10.07.2013 tarihinde taşımaya çalıştığım hat ile ilgili şikayetim devam etmekte. Hat hala taşınmadı ve şirket dönüş yapmadı. Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve bu hatta yönelik bir hat taşıma talebi olmadığını söylediler. Günlerdir oyalıyorlar ve işlerimin aksamasına neden oldular. Kendilerini tüketici mahkemesine ileteceğim.

 • Ezgi23 Temmuz 2013

  Vodafone yetkilileri maalesef sadece konuşuyorlar. Buraya yazmalarının ne anlamı var ki? Bana bu konuda ulaşan kimse yok. Müşteri hizmetlerinden bugün dönüş yapılacağı söylenmişti hala ilgilenip arayan bir yetkili olmadı.

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön