24 Eylül 2013

Vodafone Tarifeyi Yanlış Uyguluyor!

Vodafone her yöne 500 dakika tarifesine geçtim taahhütsüz üye oldum fatura dönemi geldiğinde tarifemi 500 dakika olarak değil de ayın ortasında geçtiğim için yarısı olduğunu söylediler ama bana üyelik başlangıcında hiçbir bilgi verilmedi. Yarısını tarife harici ücretlendirerek faturalandırdılar. Benim hatam olmayan kendi hatalarını bana faturalandırdılar . Tüketici hizmetlerine başvurdum ama hala bir sonuç çıkmadı. Vodafone'da yardımcı olmuyor.

Davut 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone Cep merkezi şikayetinize istinaden sorgulanmış olup tarafınıza verilen bilgilerde hata olmadığı tespit edilmiştir. Toplu süre kullanılan hatlarda hat açılış tarih ve hesap kesim tarihine bağlı olarak çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin kullanılan gün kadar ki bedeli yansıtılmaktadır. aynı şekilde hak edilen dakikalarda kullanılan güne göre hesaplanarak eklenmekte olup, mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön