13 Aralık 2013
Yorum Yap
#2167714

Vodafone Tarifeyi Düzeltmedi!

Vodafone Çapa bayisinde bir cep telefonunun almak istedim bir üst tarifeye geçmem gerektiği söylendi. Bende telefonu alabilmek için kabul ettim fakat cep net paketimin tarifemden ayrı olduğunu, cepnet paketimden memnun olduğumu belirttim değişmemesini istedim beni bir üst pakete taşıdıktan sonra telefonu veremeyeceklerini internet paketimi iptal etmemi istediler.


Bende işlemden vazgeçtim kendi yanlışları olduğunu kabul edip tarifemi düzelteceklerini söylediler. Aradaki fiyat farkını da vereceğiz dediler ben tarifeyi düzeltmediklerini iki ay sonra anlayabildim. Bayiye gittiğimde hatırlamadıklarını söyleyip yüzüme bakmadılar. Sonrada hatırlayıp bir kısmını ödediler düştüğüm durum ve zaman kaybı.

Mahmut 40 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut02 Ocak 2016

  Hala tarafıma geri dönüş olmadı bilginize.

 • Mahmut13 Kasım 2014

  Olay ile ilgili hiç ama hiç bir yaptırım uygulandığını zannetmiyorum banada bu konu ile ilgili kimse ulaşmaya çalışmadı benim tahminim Türkiye'de Vodafone un kendisinin değil Taşeron bir firma olduğudur .

 • Mahmut16 Aralık 2013

  Şikayetçi benim ben şikayetimi bildirdim ve muhattap bulamadığım için şikayet var com a yazdım ben mi sizi arayacağım siz mi beni arayacaksınız benim düştüğüm durum ile ilgilenseydiniz yada bayinizin özellikle de sahibinin insanlara nasıl davrandığını merak etseydiniz beni arardınız bir başkası düştüğü durumun farkına varmayabilir ama ben düştüğüm durumun farkındayım aramızda en ufak bir tartışma olmamış ve benim en ufak bir müdahalem olmamıştır bunun sebebebi o anki geçici rahatsızlığımdan dolayıdır ayrıca elemanı benimle ilgili konuyu anlatırken anlatımın başından beri yöneticinin benim yüzüme bile bakmaması öyle birşey hatırlamıyorum derken bile sağa sola bakması sonucunda böyle bir bey efendiye ne demem gerekir. artık Türkiye'de Bu gibi durumları aşmış bir çok yerli firma bulunmaktadır. Şu an yazdığım mesajlara karşılık alamamam vodafone un Şubesi ile aynı yapıda olduğunu göstermektedir.

 • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde 16.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mahmut16 Aralık 2013

  hiç bir geri dönüş olmadı

 • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler