19 Ağustos 2014

Vodafone Tarifeye Ek İnternet.

Vodafone Genç avantaj ekstra kullanıcısıyım. Tarifemdeki internet yeterli olmadığından 500mb lik ek interneti 15 tl gibi bi rakam karşılığında almaktayım. Diğer operatörlerde bu rakama çok daha fazla ınternet tarifelerinden yararlanılmaktayken taahhütümden dolayı hattımı iptal edememekteyim . Tarifeye ek olarak aldığım diğer 500 mb internette yetmemekte olup buna karşılık para karşılığında daha yüksek bi ilave paketi almak isteyip alamamaktayım çünkü vodafoneda tarifeme ek 500 mbtan daha yüksek bi internet yok. İnternetin bitim tarihinden fatura kesim tarihine kadar vodafonun tarife dışı belirlediği fiyatlardan ınternet kullanmak zorunda bırakılmaktayım. Buda faturama ekstra maliyet olarak yansımakta.

Oğuzhan 1.748 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.08.2014 13:07 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön