24 Ocak 2014 #2254792

Vodafone Tarifeye Ek Akıllı Telefon Başvurumu Erteledi!

1,5 yıllık Vodafone hesabını bilen tarife kullanmaktayım ve tarifeye ek cihazım üzerinden uygun bir akıllı telefon aldım.1 hafta önce eşimin telefonu arızalandı ve acil telefona ihtiyacımız vardı.GOP Vodafone'a başvurdum.70 tl'lik tarife alırsam istediğim akıllı telefonu 1 fatura ödedikten sonra kendi inisiyatifini kullanarak temin edebileceğini söyledi. Acil telefona ihtiyacımız olduğunu söyledim. Bu sebepten telefonun 1 yıllık ödemesini kredi kartıyla yaparsak telefonu hemen teslim alabileceğimi söylediler. Bende kabul ettim ve telefon almak istediğimi söyledim. İşlemleri yaptıkları sırada sistemin onay vermediğini 6 aylık kullandıktan sonra alabileceğimi söyledi. Şikayetçiyim.

Murat 274 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Murat24 Ocak 2014

    Belli bir sisteminiz olabilir saygı duyuyorum.sistemle ilgili bu kuralları en baştan biliyor olsaydım kabul ederdim.1 haftadır veriyo vermiyo diye oyaladılar zaman harcadım mağdur oldum.Anlamadığım tek şey bayilerdeki arkadaşların nasıl oluyorda sistem kurallarından habersiz olup beni büyük bir yanılgıya düşürüyorlar.aldığım 70 tl lik tarifeli yeni hattı iptal ettim.taahhüt bozma bedeli olarak 55 tl,telefon olmadığı için konuşmadığım hatta 70 tl ödeyeceğim ve elimde hiç birşey yok.bir tüketiciyi hiç kimsenin bu şekilde yanıltma hakkı yok dikkate alıp başka kişileride mağdur etmeyin lütfen.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön