29 Mart 2013 #1713533

Vodafone Tarifesindeki Hata Düzeltilmedi!

Geçtiğimiz Mart ayı sonunda Vodafone faturalı hat aldım. Paket içeriğinde 2000 dakika her yöne görüşme, Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız görüşme, 2000 sms, 2gb internet bulunmaktaydı. Fatura dönemi tamamlanmadan Vodafone tarafından her yöne görüşme limitimin dolduğunu belirten sms aldım.


Duruma itiraz için müşteri hizmetlerini aradım. Detaylı fatura geldiğinde itiraz etmem gerektiği söylendi. Fatura dönemi tamamlanıp detaylı faturayı incelediğimde görüşmelerimin büyük çoğunluğunun şebeke içi olduğunu, toplam her yöne görüşmelerimin 2000 dakikayı aşmadığını gördüm.İtirazda bulundum. İtirazıma henüz karşılık verilmemiş olup, sorun çözülmediği takdirde hattı kapatacağımı bildiririm.

Melih 25 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile gerekli kontrollerin sağlandığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Melih30 Mart 2013

  Vodafone abaneliğimde seçmiş olduğum tarife ile ilgili şikayetimi birkaç gün önce bu site aracılığıyla iletmiştim. Yaşamış olduğum mağduriyetin giderilmesi konusunda bana Vodafone tarafından yazılmış olan cevap oldukça basit ve yetersizdi. Yaşamış olduğum problemi açıklamaktan çok genel açıklama şeklindeydi. Vodafone'un daha önce bu siteden yapılmış şikayetlere verdiği cevapları okuduğumda şikayetlerin çok büyük kısmına hazır, standart bir cevap yazıldığını gördüm. Bir Vodafone'lu olarak karşımda yetkili bulamamaktan şikayetçiyim. Burada yazılmış olan müşteri hizmetlerine bildirilmiş olan talep öneri ve şikayetlerin daha çok önemsenmesini aksi halde numara taşıyacağımı son kez bildidirim.

 • Melih29 Mart 2013

  Vodafone ile ilgili şikayetlerde cevap olarak hep bu kalıp cümle kullanılıyor. Bilgi edinmek için 542 yi arayın demişsiniz. Bu numarayı defalarca aradığımı belirttim. Beklediğim cevap bu değildi.

 • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön