17 Eylül 2013 #2014547

Vodafone Tarifemi İznim Olmadan Değiştirdi!

Ağustos tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri tarafından bir tarife tanıtımı için arandım. Bahsedilen tarife bana anlatılırken telefonumun şarjı bitti ve kapandı. Daha sonra öğrendim ki ben tamam olur demeden beni o tarifeye taşıyıp ve 12 aylık sözleşmeye tabi tutmuşlar. Ve arayıp yetkililerle görüşmeyi denedim. İnceleneceğini söylediler ve 2 hafta kadar sonra bana söylenen şey; 'ses kayıtlarınızı inceledik kabul etmişsiniz.' oldu.


Halbuki kabul etmeden sadece tanıtım esnasında telefonum kapanmıştı. Ve incelediklerini söyledikleri ses kayıtlarını bana hiç iletmediler. Daha sonradan tarifemi tekrar değiştirmek istediğimde benden 12 ay sözleşmeye onay verdiğimi ve iptal ettirmek istediğimde her ay için 20 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler. Benden kabul etmediğim sözleşmenin ücretini talep ediyorlar.


Bu konunun incelenmesi gerekir. Madem kabul ettim benim sesimin olduğu görüşmenin kaydı bana iletilsin. Buradan bir çözüm bulamadığım takdirde Tüketici Mahkemesine başvuracağım. Bu yapılan haksızlıktır.

Nuran 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön