10 Eylül 2013 #2003274

Vodafone Tarifemi Değiştirmiş!

Mayıs 2013 Vodafone görevlisi tarafından arandım elit müşteriymişim bu nedenle Samsung Galaxy S4'ü çok cazip bir fiyatla almaya hak kazanmışım. İstemediğimi belirttim ama bir inceleyin istemezseniz almazsınız diyordu görevli Vodafone. Olur dedim nasılsa sözleşmeyi zorla imzalatacak değillerdi.


Sözleşme geldi okudum 24 ay her ay 150 TL ödeme, imzalamadan geri gönderdim. 07.09.3013 Vodafone'dan bir SMS aldım "Red Classic" tarifeniz yenilenmiştir diye. Hemen Vodafone bayisine gittim bir talebim olmadığı halde neden tarifem değişti sordum. Yetkili kişi Samsung S4 aldığımı ve tarifemin değiştiğini bildirdi. Tarife değiştirme talebim olmadı telefon da istemedim/almadım.

Adnan 141 Okunma

Cevaplar

 • Adnan25 Eylül 2013

  Sayın Ilgili ( lafın gelişi öyle diyorum aslında ilgisiz/sorumsuz kişiler olduğunuzu biliyorum ) Neden mi ? İşte nedeni; "iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir." Yukarıdaki satırlar tarafınızdan yazılmıştır ve göstermiş olduğum anlayış için de teşekkür ediliyor.... GERÇEK ŞU Kİ BU YAZIŞMALAR 542 Lİ 7000 Lİ HATLAR KAMPANYANIN İPTAL EDİLDİĞİ HEPSİ YALAN KOCA BİR YALAN....NEDEN Mİ ? BUGÜN YANİ 25.09.2013 TARİHİNDE ARAS KARGO BANA BU "SAMSUNG GALAXİ S4" TELEFONU TEKRAR GETİRDİ...SİZ HANGİ HİZMETTEN HANGİ DETAYLI İNCELEMEDEN BAHSEDİYORSUNUZ ???? TAM 20 GÜNDE GELİNEN NOKTA BU.... ADNAN ŞENEL

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 507231**** hattınızda gerekli düzeltmeler sağlanmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adnan13 Eylül 2013

  Müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler bugun var yarın yok olan kişiler, sorumluluk tasıyan bir kişiye ulaşmanız mümkün degil Vodafone email ulaşımı bloke, SMS ler bloke hic bir şekilde ulaşılamıyor. Asla Vodafone firmasını tercih etmem. Şikayet konusu olan kampanya iptal edilmiş 7000 den mesaj aldım ancak olayın sahte sözleşme tanzim edilerek sahte imza sonucu gerçekleştiği bilgisine ulaştım. Vodafone ve TEMPO Iletişim hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Sitenize teşekkür ediyorum Saygılarımla Adnan Şenel

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön