17 Mayıs 2013 #1802907

Vodafone Tarifemi Değiştiremiyorum!

Vodafone'un cep avantaj paketini kullanmaktayım cihaz kampanyasıyla birlikte aldığım için daha 12 ay taahhütüm var. Müşteri hizmetlerinizi 16-05-2013 saat 17:00 da aradım isminin M. olduğunu söyleyen yetkiliye durumu anlattım ve cep avantaj paketlerinin yenilendiğini şu anda 750 dakikam olduğunu ve yetmediğini tarifemi değiştirmek istediğimi 1500 dakika 60 tl olan pakete geçiş yapmak istediğimi ayrıca internet paketi de ekleyeceğimi söyledim kendisi bana geçiş yapamayacağımı taahhüt verdiğimi istersem hattımı iptal edip 243 tl ödeyebileceğimi söyledi.Kaydedilen konuşmamın incelenerek geri dönüş yapılmasını rica ederim.

Mert 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan cihaz kampanyasını imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön