14 Nisan 2014

Vodafone Tarifeme Ek İnternet Paketi Alamıyorum!

Tarifem Vodafone Genç Avantaj Ekstra. Tarifemde 500 dk+5000 sms+500 MB internet =35 tl.
Tarifeme ek internet paketi almak istiyorum,Tarifeniz buna uygun değil diyorlar.Ben akıllı telefon kullanıyorum ve zaten neredeyse güncellemelerim internet paketinin yarısını yiyor.

Parasını ödeyip internet paketi almak istiyorum diyorum reddediliyorum.Neden bunun makul bir açıklamasını istiyorum tek söyledikleri tarifeniz buna uygun değil?

Ama tarifem interneti aşıp,aştığım interneti +38 tl faturama yansıtmaya müsait. Bakın anlamadığım şey şu; ben müşteri olarak parasını ödeyip neden ek bir şey alamıyorum? Bu tarifeyi kullanan genç arkadaşların kaçı akıllı cihaz kullanmıyordur ki?İptal de ettiremiyorum.Komple mağdurum!

Derya 116 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön