02 Temmuz 2014

Vodafone Tarifemdeki İnterneti Kullanamıyorum

Vodafone'dan 8 aydır bir paket kullanıyorum. Ve paketin içerisinde 500 dk ve 500 MB internet olmasına rağmen. Vodafone sistemdeki bir hatadan dolayı internet hakkımı hesabıma yüklemiyor. Defalarca aramam rağmen son 20 gündür tarafıma bir dönüş bile yapılmadı ve interneti de 20 gündür kullanamıyorum. Faturanızı iki gün ödemeseniz hemen kullanımı kesiyorlar. Fakat kendi sistemlerinde oluşan bir hatadan dolayı bizleri çok mağdur ediyorlar. 542'yi aradığınızda hiç yardımcı olmuyorlar. Sadece kayıt alıyorlar. Taahhütlerini yerine getirmemelerine rağmen paketten de ayrılamıyorsunuz cezayı ödemeniz gerekiyor.

Cemil 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön