06 Eylül 2013 #1997968

Vodafone Tarifemde Hata Yapmış!

0542898**** nolu hattı kullanıyorum. Faturam her ay 1-31 arasında kesilir. 34 TL karşılığında her yöne 500, Vodafone'lularla 500 olan tarifeyi kullanıyordum. Ayrıca 10 TL sms paketi+10 TL data paketi alıyordum. Temmuz 30-31 tarihlerinde Vodafone kendiliğinden beni aradı ve ağustos ayının 1'inden başlamak üzere 1500 dk her yöne+250 sms+250 data olan tarifeyi teklif etti. Onayladım ve geçişim yapıldı.


1-31 Ağustos arası faturam 300 TL gelince ayrıntılı tek tek hesapladım 950 dk kullandığımı gördüm. Bu konu için 2-3 gündür çok kez aradım şikayet kayıtları oluşturdum hepsine red cevabı geldi. Her yetkili farklı şeyler söyledi ve çoğu benimle olumsuz şekilde konuşup sorunumu çözemediler.

Dilek 25 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden ,542898****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,gerekli müdahalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Dilek30 Eylül 2013

  Kaç gündür şikayetime hiç bir cevap verilmedi.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Dilek06 Eylül 2013

  Özetlemek gerekirse; 1)30 temmuzda müşteri hizmeti bana (ağustos1den başlamak üzere hiçbir ücret farkı ve sözleşme ücreti olmama garantisiyle)1500 dakika heryöne konuşma+250 sms+250 mb net 45 tl ücretli tarife teklif ediyor kabul ediyor ve onaylıyorum. 2)1 ağustosda tarife değişikliğinden önce kullanmakta olduğum mesaj ve net paketlerini,3ü 1 arada tarife kullanmama rağmen tekrar yüklüyorlar. 3)bunun yanlış olduğunu düşünerek şikayetvar.com a 1937784 nolu şikayetimi oluşturuyorum. 4)şikayetimi değerlendiren vodafone,şikayetimin gayet açık olmasına rağmen ve 1 ağustosdaki konuşma kaydıma rağmen,benim iznim ve onayım olmadan 3ü 1 arada tarifemi iptal edip,eski tarifeye geçiş yapıyorlar benden habersiz. 5)fatura kesildiğinde 300 lira borç görünüyor.tarifemi kendi kendilerine iptal ettikleri için konuşmalarımın hepsi farklı ücretlendirlimiş, ayrıca başta söylediğim gibi 31 temmuzda arayan yetkili bana hiç bir şekilde ek ücreti olmayacağı sözünü ve garantisini verdiği halde 58 tl civarında sözleşme değişme ücretini de borçlandırmışlar. İlk şikayetim; Vodafone 31 temmuzda kendi kendine arayıp yaptığı teklifte tarife değişikliğinden kaynaklanan hiçbir ek ödeme yapmayacağımı söyledi üstelik onaylarken defalarca bu soruyu sordum ve hiç bir şekilde sözleşme parası kesilmeyeceğini söyledi.İkinci şikayetim ise; vodafone yine benim onayım iznim herhangi bir ses kaydım olmadığı halde tarifemi değiştirmiş.Bu konuda mağdur durumdayım.Son zamanlarda defalarca müşteri yetkilileriyle hatta takım liserleriyle konuştum ancak çoğu benimle hoş olmayan bir tarzda konuşup bana yardımcı olmadılar.Lütfen bu konuda mağduriyetimi giderin,aksi takdirde dava açıp hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön