18 Nisan 2013 #1749505

Vodafone Tarifem Olduğu Halde Konuşmalardan Ücret Aldı!

1 yıl önce hattımı Avea dan Vodafone a taşıdım ve genç avantaj tarifesine üye oldum. 500 + 500 dakika her yöne + 5000 sms + facebook twitter ücretsiz olarak 30 lira idi. Şimdi ise Vodafone benim 5 liraya + 500 dakika tarifemi iptal etmiş, 25 lira olan genç avantaj paketinin fiyatı 30 lira olmuş ve bana hiçbir şekilde bilgilendirme mesajı gelmedi.


30 lira civarında gelmesini beklediğim faturam 132 lira geldi. 27 mart tarihinden 6 nisan tarihine kadar tarifem olmadan konuşmuş görünüyorum.En ufak bir bilgilendirme mesajı dahi almadığım halde bu faturayı ödemek zorunda kalacağım. En kısa zamanda hattımı taşımayı ve bir daha Vodafone a hiçbir şekilde geri dönüş yapmamayı planlıyorum. Şikayetçiyim.

Tuğçe 37 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe23 Nisan 2013

    bana hiç bir şekilde paketimin süresinin dolduğu, paketimin değiştirildiği ve ya tarifemin bittiği yönünde açıklama olan bir mesajınız gelmedi. Gönderildi diyorsunuz fakat gelen mesajlarınız yalnızca sinema vs. ile ilgili ya da fatura içeriği..

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanyanızın 06.02.2013 tarihinde sonlanmış olduğu bu sebeple paket ücreti nin 30 TL olduğu bilgisini aktarmak isteriz. hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Talebiniz doğrultusunda ayrıntılı fatura gönderimi sağlanmakla birlikte, Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön