23 Haziran 2014

Vodafone Tarifem Boşa Gitti

Bu operatörün yarım altın tabir edilen aylık 25 TL'lik konuşma paketine üyeyim.Bu konuda da sürekli mesaj alıyorum. 20 Haziran da 25 TL yükledim. Böyle yaparak tarifem devam ediyordu. Ancak ne yaptılarabilmem hemen dakikası 44 kuruşa geçiş yapmışım. Ayrıca hemen hiç konuşmadığım halde 10 Lira hesabımdan gitmiş.


Böyle bir keyfiyet olur mu? Telefonla ulaşmak mümkün değil, E-İletiye de cevap verme zahmetine katlanmadılar henüz. Böyle keyfiyetlerle vatandaşın cebinden elinizi lütfen çekin...

Osman 306 Okunma

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı26 Haziran 2014

    şikayet var a teşekkürler...

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön