26 Mart 2013 #1707921

Vodafone Tarifem Bitmiş Haberim Yok!

Vodafone firmasından 2012 mart itibariyle paket sözleşmesi verdim. bir yıl boyunca bu paketi kullandım ve kendileri 6 mart itibariyle taahhüttü bitirmişler ve bana mesaj hiçbir bilgi verilmedi ve ben 6 marttan bu yana paketimin devam ettiğini düşünerek (çağrı merkezini 1 ay önce aradım otomatik size mesaj gelecek taahhütü kabul edip görüşmenize aynı tarifeyle devam edebilirsiniz şeklinde bilgi verdiler) görüşmelerime devam ettim. Gelecek faturaya itiraz edeceğim.Vodafone kurumundan son derece şikayetçiyim.yetkili birisiyle bile görüşemiyoruz. çağrı merkezi çalışanları genel müdürlük faxını verip başından atıyor acilll yardım bekliyorum.

Seda 105 Okunma

Cevaplar

  • Seda'nın Teşekkür Mesajı01 Nisan 2014

    Teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön