06 Mart 2014

Vodafone Tarifem 500 Değil 250 Dakika İmiş!

1 yıllık taahhüt ile 250+250 dk Vodafone faturalı tarife kullanıyordum. Taahhüt süresi 31 ocak 2014'te sona erdi. 28 veya 29 ocak tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri ile yaptığımız kendi operatörlerince kayıtlı görüşmemizde yeniden taahhüt vermeye veya işlem yapmaya gerek olmadığını aynı tarife üzerinden 25 tl/ay ile faturalandırmanın yapılacağı söylendi. Ay sonunda 500 dk. dolmamasına rağmen 116 tl fatura geldi.


542'yi arayıp konuştuğumda tarifemin 250 dk olduğunu ve aşım nedeniyle faturanın kabarık olduğu dile getirildi. Konuşma kaydına rağmen yapılacak bir şey yokmuş. Ya konuşma kaydı almaktan vazgeçsinler ya da müşteriye doğru bilgi versinler.

Arif 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön