12 Mart 2013
Yorum Yap
#1681107

Vodafone Tarifelerin İptali!

Vodafone aksam 7'den sabah 7'ye Vodafone'lularla sınırsız konuşma tarifesini neden kaldırdı bilmiyorum. Çünkü bunun dışında hiç bir cezbedici tarifesi yok. Dün aksa yeni bir faturalı hat almaya gittim Vodafone'a ve bana kısa bir süre önce tarifenin sona erdiğini bu durumdan biz de şikayetçiyiz diye telkinde bulundular.


Şimdi soruyorum Ey Vodafone; yeni bir faturalı hat almak istesem hangi tarifen var? Hiç bir tarifen yok. Peki seni diğer operatörlerden ayıran bir özelliğini söyle seni seçmem için? Söyleyemezsin çünkü o da yok. Ben 1500 dk istemiyorum ki. Yetse zaten yeni bir hat alma ihtiyacı hissetmem. Tarifeleri geri istiyoruz.

Abdurrahim 315 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahim15 Mart 2013

    Öncelikle sizin aboneniz değilim. Aboneniz olmak için iletişim merkezinize gittim ve istediğim tarifeniz kısa bir süre önce kaldırıldığı için hat alamadım. Maruzatımın nedeni bu yöndedir. Hattım olmadan tarife değişikliği ile ilgili vermiş olduğunuz bilgilerin hiç bir anlamı yoktur. Kendi bayiniz bile bu tarifelerin kaldırılması konusunda tarafınıza şikayette bulunduğunu söyledi. Cevabınız şikayetimi gidermiyor.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden, ihtiyaç ve taleplerine göre tarifelerde ve opsiyonlarda değişik yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Konuşma paketi olarak ,Gece Paketi haftanın her günü gece 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında kullanılmak üzere Vodafone’lularla geçerli 2.000 dakika içermektedir. Ayrıca; Vodafone'lularla sınırsız konuşma içeren tarifelerden birine geçiş tercihinizi kullanabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler