21 Temmuz 2014

Vodafone Tarifeler Üzerindeki Adaletsizlik.

10 seneyi aşkın Vodafone kullanmışlığım var hattımdan da memnunum geçen sene şubat ayında faturalı tarifeye geçtim h.y 500 dk, Vodafone sınırsız 35 tl lik kampanyada 1 sene doldurdum taahhütüm bittiğinde bilgilendirilmeden Vodafone'la sınırsızım kaldırıldı. h.y 500 dk ya 4 ay 35 tl ve üzeri ücret aksatmadan ödedim neyse bunu sineye çektim olayı kapattım.

Geçen ay yine cepshopa gittim ve 39 tl lik bir kampanyaya taahhüt yaptırdım ama görüyorum ki benim 39 tl ödediğim bu kampanyayı frezonee adı altında 25 tl alıyorsunuz. Ben neden her ay 15 tl fazla ödeyeyim ki bu adalet mi sizce Vodafone resmi sitesine defalarca mail attım ama beni tatmin edici bir cevap alamadım bende 25 tl ödemek istiyorum.

Adil 1.593 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön