25 Kasım 2014

Vodafone Tarifeler Eski Abonelere Daha Avantajlı!

Yıllardır Vodafone müşterisi olmamıza rağmen Vodafone'a yeni gelen abonelere sağlanan imkanlar (tarifeler) eski abonelere neredeyse yarı yarıya fazlasıyla sunulmakta ben Vodafone cep merkezine gittiğimde bana temsilci başka bir operatöre geçip 3 gün sonra tekrar Vodafone'a gelirseniz sizde
2gb internet+500dk+5000sms Paketi 25 TL'den olur yoksa aynı tarife 39 TL'ye olur dedi bu nasıl bir mantık. Bu nedenle en kısa zamanda hatlarımı başka operatöre taşıyacağım benim için Vodafone bitmiştir.

Erdal 280 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,26.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön