20 Kasım 2014

Vodafone Tarifeden Tam Olarak Faydalanamıyorum!

Öncelikle şunu ifade etmeliyim Vodafone ile bugüne kadar aramda hiçbir sorun olmadı. Her zaman borcumu ödedim. Taahhütlerimi yerine getirdim. Yaklaşık 10 yıldır ilgili operatörü kullanıyorum. İlgili kurumdan yaklaşık 1 ay önce cep telefonumu arayıp mevcut tarifemin sona ereceğini mağdur olmamanız açısından başka bir tarife paketi önereceklerini ifade ettiler. Ben de kabul ettim.

Mevcut tarifem Duran Tarifeydi. SMS ve internet hediyesi mevcuttu. Mevcut tarifem 15 kasım 2014 tarihinde sona eriyordu. Bana ulaşan müşteri hizmetleri yetkilisi yeni tarifeye geçtiğimde her ay 25 TL ödeyeceğimi ilk 3 ay için SMS ve internet paketi hediye edileceğini söyledi. Ancak hiçbiri gerçekleşmedi. Mağdurum.

Öner 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön