03 Şubat 2014 #2273191

Vodafone Tarife Yenileyince Çift Fatura Gönderiyormuş!

2 yılı aşkın süredir Vodafone'un 21+1 tl'ye 500 dk tarifesini kullanmaktayım tarife yenilemek için aradığınızda aynı fiyat ve şartlarda devam etmek ister misiniz diye soruldu bende tamam dedim fakat geçen ay ki faturam 50,70 tl geldi konu ile ilgili size başvurduğumda bana tarife yenilemelerinden sonraki ilk fatura 2 katı gelmektedir diye söylendi.


Tarife yenilemesinde böyle bir bilgi verilmedi. Bu olaydan sonra hem kendim hem çevremdeki Vodafone'lular böyle bir uygulama varsa tarife yenilememeyi düşünmekteler. Tarife yenileme ile ilgili ses kayıtlarının yeniden dinlenip tarafıma dinletilmesi böyle bir bilgilendirme olmadığı takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum.

Hayrettin 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön