23 Mayıs 2014

Vodafone Tarife Yenilenmiyor

Vodafone hattı kullanan babamdır. Her yöne 200 dk paketi var. Ayda 15 lira ama şimdi değişti. Çeyrek yazıp 7000'e göndermek gerekiyor. Her ay babamla aramızda geçen diyalog kontör yükledim dakikalarım gelmedi oluyor. Bende her ay tarifenin yenilenmesi için telefonu elime almam gerekiyor. Bakiye sorunu yok. Özet yazıp 7000'e gönderdiğimde dk, sms, internet vs. bulunmamaktadır diyor yani tarife yok. Tekrardan çeyrek yazıp 7000'e gönderdiğimde mevcut paketiniz zaten budur diyor. İlgilenilsin lütfen.

Metin 109 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.05.2014 13.30 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön