04 Temmuz 2013

Vodafone Tarife Yenilendikten Sonra Haksız Ücretlendirme!

04.06.2013 tarihinde 11.00 civarı Vodafone den "sen ve ben" paketi konuşma tarifemin yenilendiği mesajı geldikten sonra, aynı gün içerisinde "sen ve ben" paketimdeki numarayla konuştuklarımın tamamı fatura edilmiştir. 3 defa müşteri temsilcilerine şikayet kaydı oluşturmama rağmen her defasında fatura da problem olmadığını belirttiler. 04.07.2013 saat 10.00 itibariyle tarafıma "sen ve ben" paketimin yenilenip dakikalarınızın yüklendiği mesajı atıldıktan sonra "sen ve ben" tarifemdeki numara ile konuşmama rağmen her yöne dakikamdan düşülmüştür.

Belirttiğim konunun detaylı olarak incelenip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Emrah 48 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,537868****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emrah16 Temmuz 2013

  an itibariyle hala vodafone müşteri temsilciliğinden haber yok...

 • Emrah08 Temmuz 2013

  hala cevap yok vodafone den cevap verilmediği için fatura mı da ödemedim bakalım ne zaman geri dönüş sağlanacak...

 • Emrah05 Temmuz 2013

  allahtan titizlikle değerlendiriliyormuş 3 defa şikayet kaydı oluşturdum. problem ortada ama her seferinde bir sorun olmadığını belirtiyorsunuz mesaj atıyorsunuz dakikalarımın yüklendiğine dair ama yüklenmiyor. vodafone yakışmayan çalışmalar içerisindesiniz. keşke sorunuma cevabı sorunu hallettikten sonra sonra verseydiniz

 • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön