07 Mayıs 2013 #1784287

Vodafone Tarife Yenileme Sorunu!

Yıllardır vodafone kurumsal hat kullanıyorduk fakat her yıl kampanyalar ve indirimler olduğu için bu yıl tarifelerimizi yenilemeye karar verdik.Normalde gün içerisinde en müsait olunmayacak zamanlarda arayan Vodafone biz onları arayınca resmen ortadan kayboldu,defalarca randevu verdik gelmediler,telefonla aradık dönmediler,bize en yakın merkezleri aramamız gerekiyormuş aradık fakat ilgili kişi zahmet edip telefonumuza çıkmadı bile ve geri dönmedi.


Bizde hatlarımızı Avea ya çevirdik.İşin trajikomik yanı biz Avea ya geçtik diye yine deli gibi Vodafone tarafından aranıyoruz Kardeşim ya adam gibi işinizi yapın müşterinizi elinizde tutun yada sürekli aramayın dalga geçer gibi ya!

İkbal 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,şikayetinize yönelik Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön