09 Nisan 2013 #1733376

Vodafone Tarife Yanıltmacası!

Vodafone 76 lira ödemem gereken faturam her ay attığım birkaç sms'den dolayı 90-100 lira geliyordu. Çağrı merkezinden bana uygun tarife önermelerini, 70 liradan fazla ödeyemeyeceğimi belirttim. 85 liralık Red Mini tarifesi önerip, tarifeye geçince 12 ay taahhüt verin 70 lira ödeyeceksin dediler. Tarifeye geçip çağrı merkezini aradım.


Bana gelecek mesajı onayladıktan sonra taahhüdün geçerli olacağını söylediler. Ancak mesaja onay verince "Mevcut aboneliğiniz vodafone kampanyalarından yararlanmak için gerekli koşullara sahip değil" cevabı aldım, en az 20 kez denedim. Sorduğumda sistem bozuk dediler.Sistem bozuk diye,onların önerdiği tarifeye ben haksız yere 85 lira ödemek zorunda kaldım.

Aslıhan 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.04.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. 541430xxxx numaralı hattınızda fatura bilgileriniz kontrol edilmiş olup , CepAvantaj Heryöne , iPad Aylik Midi , Yurt İçi SMS Tutarı ve yıllık alınan vergi taksit Toplam Tutarı faturaya yansımış olup, ücretlendirmenizde sorun bulunmamaktadır. Red Mini paket degişkligi yeni fatura dönemi ile aktif olup hattınızda kampanya yer almamasından dolayı indirim yapılmamaktadır. Vodaofoen müşteri hizmetlerimizi arayarak talep etmeniz durmunda mevcut kampanyalar hakkında bilgi talep ederek kampanya girişi sağlayabileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Aslıhan09 Nisan 2013

    Bu aydan itibaren benzer problemler yaşayan 2 arkadaşımla birlikte Avea'ya taşıyorum numaramı. Bu nedenle gerek kalmadı. Geç kalmış ilginize teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön