24 Nisan 2013 #1760959

Vodafone Tarife Sorunu!

5052524**nolu telefon hattını iş yerime gelen vodafone temsilcileri aracılığı ile Vodafone'a taşıdım. Hattın özellikleri her yöne 500 dk Görüşme, 50 Mb internet idi. Samsung Corby marka telefonumla internete girmeye çalıştığımda giremedim. Telefonumun desteklemediğini düşünerek Vodafone'u aramadım, telefonumu yenilediğimde ise yine giremediğimi görünce Vodafone'u aradım, bana hattımın İnternet'e açtırmam gerektiğini belirttiler. Pazarlamayı yapan vodafone çalışanları herhangi bir arama yapmam gerektiğini belirtmediler, sözleşmemde de böyle bir ibare yer almaktadır. Vodafone parasını ödediğim ve satın aldığım hizmeti tarafıma vermemiştir. alamadığım hizmetin hattıma yüklenmesini istiyorum.

Hikmet 27 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet27 Nisan 2013

  Şikayetim sonuçlanmadı firma saçma sapan açıklamalar yapmaya çalışıyor. siz şikayet sürecini değerlendirin diyorsunuz. anlayamadım.

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza tanımlı 50mb internetin bulunduğu ve paket ücreti dışında ekstra bir ücret yansıtılmadığı bilgisini aktarmak isteriz.İnternet kullanımı sağlayamadığınıza dair müşteri hizmetlerini arayarak cihaz destekli ise internet ayarlarını alarak kullanım sağlayabileceğinizi belirtmek ister, tarafımıza bu konuyla ilgili ulaşılmadığının tespit edildiği,cihazınız destekliyor ise Teknoloji Servislerimizden yardım alabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Hikmet24 Nisan 2013

  542'den size ulaştım ancak müşteri temsilcileriniz olarak kendini tanıtan insanlar yardımcı olmamak için ellerinden geleni yaptı, yapmış olduğunuz hatayı burada da düzeltmezseniz tüketici Hakem heyeti aracılığı ile bildirimde bulunacağım.

 • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön