26 Ekim 2016 #6781834

Vodafone Tarife Mağduriyeti

12 yıldır Vodafone (telsim) müşterisiyim. Uzun zamandır Vodafone Red tarifesini kullanıyorum. Bir üst tarifeye geçiş yapıyorum. Bana 5 saat önce geçtiğim için iki katı fatura kesiliyor. SMS ile tarife değişikliği pazarlanıyor. Ama doğabilecek farklar fazla ücretten hiç bahsediliyor. Müşteri tuzağa düşürülüyor. Son zamanlarda Vodafone bu tür oyunları bizi mağdur ediyor. SMS ile yaptığınız pazarlamada neden doğabilecek durumlardan bahsedilmiyor.


Kasıtlı yapıldığı ve tuzak kurulduğu kanısındayım. Taahhüt verdiğime pişman oldum. Bittiği an Vodafone elveda çok ilgisiz bir firma eski abonelere hiç önem vermiyorlar. Yeni abone olmak daha avantajlı hiç adil değil nedense hiç yetkili yok müşteri hizmetlerin de çalışanlar makine gibi hep tersi şeyi söyleyip duruyorlar. Dürüst değilsiniz gün gelir bu aboneleri zor bulursunuz!

Nuh 389 Okunma

Cevaplar

  • Nuh26 Ekim 2016

    12 yıldır Vodafone (telsim) müşterisiyim. Uzun zamandır Vodafone red tarifesini kullanıyorum. Bir üst tarifeye geçiş yapıyorum. Bana 5 saat önce geçtiğim için iki katı fatura kesiliyor. SMS ile tarife değişikliği pazarlanıyor. Ama doğabilecek farklar fazla ücretten hiç bahsediliyor. Son zamanlarda Vodafone bu tür oyunları bizi mağdur ediyor. SMS ile yaptığınız pazarlamada neden doğabilecek durumlardan bahsedilmiyor. Kasıtlı yapıldığı ve tuzak kurulduğu kanısındayım. Tahut verdiğime pişman oldum bittiği an Vodafone elveda çok ilgisiz bir firma eski abonelere hiç önem vermiyorlar yeni abone olmak daha avantajlı hiç adil değil nedense hiç yetkili yok müşteri hizmetlerin de çalışanlar makine gibi hep atni şeyi söyleyip duruyorlar. Dürüst değilsiniz gün gelir bu aboneleri zor bulursunuz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön