10 Ocak 2015

Vodafone Tarife Mağduriyeti!

Annemin hattına gelen bildirime istinaden TL aktardık ve bunun sonucunda vaat edilen tarife yüklenmedi nedeni ise kesinti yapılmasıydı. Öncelikle bunu hiçbir şekilde mesajınızda belirtmediğiniz için sizi kınıyorum ve bu durumu usulsüzce yapılan bir hizmet anlayışı olarak değerlendirmekteyim.


Çeyrek altın tarifesi ile ilgili mesajınızda 15 TL yükleyin 600 dakika konuşma hakkı şeklinde bir bildirimiz var. Madem devlet kesinti yapıyor ise bunu belirterek mesajınızı iletmeyi biliyorsunuzdur. Yırtmak için müşteri hizmetleriniz devlet yapıyor diyerek topu başından atmaya çalışmamalıdır. Kötü bir müşteri deneyimini bu vesileyle yaşamış olduk.

Zafer 121 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

 • Zafer19 Ocak 2015

  Madem dönüş yapmayacaksınız ilettiğiniz numaradanda nasıl müşteri hizmetlerine bağlanacağımzı söyleyin!

 • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zafer10 Ocak 2015

  Şu an bu dakikalara erişmek için bir 15 TL daha yüklememizi istiyorsunuz ahlak dışı bir davranış. Bu durum kurumsal olarak geçinen firmanızın yaptığı haksız kazanç yöntemidir. Umarım diğer müşterilerinizde bu durumu fark eder ve aksiyon alır. Siz 17 TL deseydiniz ya da 20 deseydiniz yine biz bu rakamı yatırıyor olacaktık. biz o dakikaları istiyoruz. Yaptığınız hizmetlerde şeffaf olmanız dileğiyle.

 • Zafer10 Ocak 2015

  Eğer çağrı personelinin açıklamaları tatmin etmiyor ise yetkili isterim ve bu şahıs bizim böyle bir işleyişimiz yer almıyor işinize gelirse gibi söyleme getirdi. Ben endişe duydum, merdiven altı dediğimiz çağrı merkezinde mi outsourcing ediyorsunuz yoksa? Yazıklar olsun böyle hizmete! Reklam yapıp milyonlarca üyemiz var demeyi biliyorsunuz ama kaçı memnun olduğunu analiz etmiyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön