17 Şubat 2014

Vodafone Tarife Konusunda Yanılttı!

Yaklaşık bir ay kadar önce, taahhütümün ay sonunda bitecek olması nedeniyle tarife değişikliği yapabileceğim söylendi ama o gün için bir hata yaptıkları için kabul etmedim. Ay sonu dün doldu, ben de Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Kayıt alındığı ve bugün bir kez daha aramam söylendi. Yine aradım, bu sefer de yeni döneme geçildi işlem yapamıyoruz dendi. Sinirlenip kapattım, bu sefer de "Yeni tarife kaydınız alındı, eski tarife taahhüt cayma bedeliniz faturanıza yansıtılacak" diye mesaj geldi. Kime, neye inanacağımı şaşırdım artık!

Şükrü 27 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü17 Ocak 2015

    Reklamlardaki gibi güzel değil gerçek hayat..

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. .Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön