05 Aralık 2013

Vodafone Tarife İptalinde Haksız Fatura Çıkardı!

1 ay önce son fatura kesim tarihinden 2 gün önce red tarifemi kontörlü hatta çevirmek için başvurdum fakat sadece taahhüdüm iptal edildi. 79 tl'lik faturam 95 tl olarak yansımaya devam etti. Cayma bedeliyle beraber 130 tl fatura çıktı. Hiç kullanmadığım dönem için fatura ödemek zorunda kaldım. Ayrıca konuyla ilgili Vodafone'a başvurmama rağmen henüz bir geri dönüş yapılmadı. Faturama yansıyan cayma bedeli dışındaki ücreti ödemek istemiyorum.

Harun 366 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 06.12.2013 ve 09.12.2013 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde, tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön